Kilka słów o mnie…

Agata Wielocha

Charakteryzacją oraz wizażem zajmuję się zawodowo od 2010 r.

Kwalifikacje zdobyłam w Szkole Artystycznej Regionalnego Ośrodka Edukacji we Wrocławiu na kierunku charakteryzacja - szkoła ukończona z wyróżnieniem oraz w Szkole Wizażu i Charakteryzacji Make Up Star w Warszawie na zawodowym kursie wizażu i charakteryzacji.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas stażu, który odbyłam w Teatrze im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze oraz współpracując z fotografami przy tworzeniu profesjonalnych sesji fotograficznych.

W roku 2011 współpracowałam z Teatrem Muzycznym ROMA w Warszawie jako charakteryzatorka. Obecnie pracuję na stanowisku perukarz - charakteryzator w Operze Wrocławskiej. Od września 2015 r. współpracuję z MDalecka Policealna Szkoła Artystyczna we Wrocławiu, gdzie prowadzę zajęcia z charakteryzacji. Pracowałam przy pokazach mody organizowanych przez duże agencje reklamowe, m.in. z Agencją Hostess  i Modelek "Hostessima".

Moje prace publikowane były w rozmaitych magazynach m.in. „Magazyn E-Makijaż”, „Hair”, „Ślubne fryzury i makijaże”.

Współpracuję z zespołami muzycznymi przy tworzeniu wizerunku scenicznego na potrzeby sesji zdjęciowych oraz koncertów. Prowadzę szkolenia oraz warsztaty z zakresu wizażu, stylizacji oraz kreowania wizerunku – zarówno grupowe jak i indywidualne. Współpracuję m.in. z Piechowickim Ośrodkiem Kultury w Piechowicach k. Jeleniej Góry, Miejskim Ośrodkiem Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie. Pracuję również przy eventach i tematycznych imprezach firmowych.

Pracuję głównie na terenie województwa dolnośląskiego, ze szczególnym uwzględnieniem Wrocławia i okolic oraz Jeleniej Góry i okolic. Chętnie dojadę do miejsca zlecenia.

Charakteryzacja teatralna oraz makijaż artystyczny na potrzeby sesji zdjęciowych to zarówno moja specjalizacja, jak i pasja. Makijaże okazjonalne: dzienne, wieczorowe oraz ślubne, stylizacja, doradztwo w zakresie kreowania wizerunku oraz instruktaż indywidualny makijażu codziennego - to właśnie w tym zakresie możecie na mnie liczyć. Przekonajcie się, że zmiana szat wierzchnich czyni nowe weselsze wnętrze.

Ostatnio pojawiło się na moim blogu